Инші документи

На Івано-Франківщині відбудеться прес-конференція начальника ГУ Держпродспоживслужби

14.01.2019 00:00

17 січня 2019 року відбудеться прес-конференція начальника Головного управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській  області на тему : «Івано-Франківщина  - вільна від АЧС (африканської чуми свиней); Дітям Прикарпаття – якісне харчування; Питання захисту споживачів – на рівень районів та міст» (підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за 2018 рік).

Початок прес-конференції: о 11:00.

Місце проведення:  Івано-Франківська область,  Тисменицький район, с. Підлужжя,  вул. Шевченка, 1, зал засідань Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

До участі в прес-конференції запрошуються представники громадських організацій області.

Для зручності представників ЗМІ о 10:15 год. буде надано транспорт від приміщення Івано-Франківської ОДА (представник Головного управління зустрічатиме біля центрального входу).

Захід спрямовано на привернення уваги суспільства до питань поширення та профілактики АЧС, безпечності харчових продуктів та якості харчування дітей в школах, садочках, інтернатах, питань застосування засобів захисту рослин, роботи консультаційних центрів з питань захисту споживачів при районних, міських управліннях ГУ ДПСС в області, формування  тарифів на житлово-комунальні послуги,  контролю за Програмою «Доступні ліки», практики проведення лабораторних досліджень на території області.

У ході прес-конференції будуть обговорюватися наступні питання:

1. Профілактика поширення небезпечних інфекційних хвороб тварин та птиці.

2. Принципи здійснення заходів державного нагляду і контролю (планові та позапланові перевірки)

3. Розширення ринків збуту продукції підприємств області  - результат роботи місій ЄС, Сінгапуру та Японії.

4. Безпечність харчових продуктів та якість харчування дітей – Програма «Дітям Прикарпаття – якісне харчування».

5. Причини та аналіз харчових отруєнь при проведенні масових заходів.

6. Напрямки роботи управління фітосанітарної безпеки з питань:

-  створення зон, вільних від регульованих шкідливих організмів,

-  безпечного застосування засобів захисту рослин.

7.  Управління захисту  споживачів – допомогти, роз’яснити, захистити. Аналіз роботи консультаційних центрів в районах та містах.

8.  Особливості контролю за регульованими цінами (Програма «Доступні ліки», формування тарифів в житлово-комунальній сфері).

У прес-конференції візьмуть участь: начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Гурський Роман Йосипович, начальники управлінь та спеціалісти за напрямками діяльності.

Представників ЗМІ просимо підтвердити участь в прес-конференції.

Контакти для отримання детальної інформації:

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області - м. Івано-Франківськ вул. Берегова, 24 тел. (0342) 51-13-89.

Контактна особа: Сендецький Микола Петрович (050) 670-25-29