Инші документи

20 березня – семінар із впровадження енергосервісу для термомодернізації об’єктів Держпродспоживслужби

18.03.2019 00:00

20 березня за ініціативи Держенергоефективності, Регіонального представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні відбудеться семінар із впровадження енергосервісу для термомодернізації об’єктів Держпродспоживслужби.

На семінарі Держенергоефективності продемонструє особливості укладання ЕСКО-договорів для підвищення енергоефективності не лише бюджетних установ, а й об’єктів органів влади.

На сьогодні Держпродспоживслужба спільно з Держенергоефективності узагальнила дані щодо близько 1000 об’єктів, які потребують утеплення і можуть бути цікаві для ЕСКО-інвесторів.

Ключові питання семінару:

  • Енергосервіс в бюджетній сфері: правові засади
  • Впровадження енергосервісу: особливості проектів, можливості для бізнесу і розпорядників бюджетних коштів
  • Практичні приклади реалізованих проектів від ЕСКО-інвесторів(унікальні характеристики проектів; заплановані інвестиції – 2019).

Основні спікери семінару:

  • Володимир ЛАПА - Голова Держпродспоживслужби
  • Сергій САВЧУК - Голова Держенергоефективності
  • Юлія БЛЄСІУС - Директор Регіонального представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні

Час проведення семінару:  10:00 – 12:00.

Місце проведення семінару: м. Київ, вул. Антоновича, 174 (11 поверх, актовий зал)

Організатори заходу: Держенергоефективності, Держпродспоживслужба, Регіональне представництво Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

Програма семінару: http://saee.gov.ua/sites/default/files/Agenda_DP_20_03_2019.pdf

Запрошуються представники засобів масової інформації.

Акредитація ЗМІ здійснюється до 15:00 19 березня за електронною адресою  saeepressa@gmail.com та тел.: (044) 590-59-65 (Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності).

Акредитація ЗМІ обов’язкова із зазначенням: ПІБ, назви ЗМІ, журналістського посвідчення, контактів (номеру мобільного телефону і електронної пошти)переліку фото- та відеотехніки.

Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями.

За додатковою інформацією можна звертатися за тел. (044) 590-59-64 (Управління реформування сфери енергоефективності та енергозбереження).