Инші документи

22 листопада 2019 року пройде прес-конференція «СТОП Антибіотикорезистентності»

18.11.2019 00:00

22 листопада 2019 року пройде прес-конференція «СТОП Антибіотикорезистентності» з нагоди Всесвітнього тижня поінформованості про антибіотики, що розпочався 18 листопада.

Метою цього тижня є підвищення рівня обізнаності про ризики для здоров'я, спричинені резистентністю до антибіотиків, а також популяризація практик, що обмежують виникнення та поширення резистентних бактерій.

 

У прес-конференції беруть участь:

-          Зоряна Скалецька, Міністр охорони здоров’я України. Антибіотикорезистентність та здоров’я людини. (попередньо)

-          Віталій Башинський, національний координатор проекту ФАО. Діяльність Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) у боротьбі з антибіотикорезистентністю.

-          Артем Скрипник, консультант Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Підхід «Єдине здоров’я».

-          Інна Мєтєлєва, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Вплив антибіотикорезистентності на продовольчу безпеку.

-          Микола Мороз, генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України. Формування політик у сфері ветеринарної медицини, а саме використання антимікробних засобів та боротьба з утворенням антибіотикорезистентних штамів.

-          Ольга Шевченко, виконуюча обов’язки голови Держпродспоживслужби України. Законодавчі ініціативи у сфері контролю за антибіотикорезистентністю. Запровадження нагляду за використанням антимікробних засобів у тваринництві та рослинництві.

-          Микола Фурсов, головний лікар ветеринарної медицини «Старинської птахофабрики» групи МХП. Практичні аспекти використання антимікробних засобів у тваринництві.

 

Початок: 11:00, 22 листопада 2019 року

Місце проведення: Український кризовий медіа центр, Київ, вул. Хрещатик, 2, 2 поверх

Акредитація обов’язкова та відбувається до 10:00 22 листопада за посиланням: http://bit.ly/AMR-week або за тел. +380986055061 (Вікторія Михальчук, фахівець із комунікацій ФАО).