8-9 лютого у Львові відбудеться третій етап навчального тренінгу з імплементації вимог законодавства ЄС щодо захисту тварин під час транспортування

02.02.2017 13:38

8-9 лютого  в місті Львів відбудеться заключний, третій етап  навчального тренінгу «Імплементація вимог законодавства ЄС, яким регулюється захист тварин під час транспортування», організований проектом технічної допомоги Європейського Союзу Twinning «Допомога у застосуванні СФС (санітарних та фітосанітарних) заходів в рамках Угоди про асоціацію Україна - ЄС».

Спеціалісти Держпродспоживслужби з Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей пройдуть навчання з імплементації вимог законодавства ЄС, яким регулюється захист тварин під час транспортування.

Тренінг буде сфокусований на питаннях підходу ЄС до питання благополуччя тварин; досвіду Італії та Литви у захисті тварин під час транспортування та ролі компетентних органів; обов’язків операторів щодо захисту тварин під час транспортування; законодавстві ЄС у сфері пунктів контролю тощо. Крім того, будуть організовані практичні завдання до кожного із розглянутих питань.

Виконавцем Проекту виступає консорціум у складі Державної продовольчої та ветеринарної служби Литовської Республіки та Istituto Zooprofilattico Sperimentale dell'Abruzzo e del Molise «Giuseppe Caporale» (Італія).