За результатами співбесіди відібрано кандидатів на посади перекладача та асистента помічника проекту Twinning

02.02.2017 15:27

На початку березня 2017 року розпочинає свою роботу Проект Twinning «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб», який сприятиме розбудові адміністративних реформ на базі кращої Європейської та світової практики.

Проект підписали представники Європейського Союзу в особі Хугеса Мінгателлі – очільника делегації, директора Державної служби захисту рослин Латвії - пані Крістіни Ліфанової, яка відповідатиме за координацію і контроль за виконанням проекту Twinning, та Голови Держпродспоживслужби – Володимира Лапи, який безпосередньо являється керівником проекту країни-бенефіциару.

16-17 січня 2017 року представники латвійсько-німецько-литовського консорціуму разом з представниками Держпродспоживслужби у рамках Проекту Twinning «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб» провели співбесіду з кандидатами на заміщення посад асистента помічника проекту та перекладача для постійного радника проекту.

Надійшло 46 заяв, з них 11 кандидатур запросили для проходження співбесіди. Усі кандидати мають професійний досвід, що дозволяє їм розуміти особливості даного проекту.

У ході конкурсного відбору претенденти пройшли тестування, випробування із розв’язання ситуаційних завдань та співбесіду.

Відібрано 2 кандидати, які вільно володіють англійською мовою та мають досвід роботи у проектах.