Лілія Стиренко: Держава у сфері захисту прав споживачів має опиратися на громадські організації

16.03.2017 10:12

Державні органи в питаннях захисту прав споживачів повинні зосередити зусилля на роботі з громадськими організаціями, використанні їх ролі, активності та впливовості в суспільстві. У цьому переконана .в.о. заступника Голови Держпродспоживслужби Лілія Стиренко.

Так, під час круглого столу «Реформування системи захисту прав споживачів: громадськість вимагає усунути деформації» Лілія Стиренко наголосила на важливій ролі громадських організацій в багатьох сферах життєдіяльності країни, а особливо в сфері захисту прав споживачів.

Саме громадські організації виконують функції, які держава часто не може виконувати. Тому відносини між державою і громадськими організаціями мають надзвичайно велике значення в громадянському суспільстві.

«У розвинутих країнах держава та громадськість – це партнери. Однак в Україні громадський рух із захисту прав споживачів, на жаль, не має достатньої підтримки на державному рівні. Втручатися в діяльність громади ми не маємо права, а ось допомогти – зобов’язані», - наголосила Лілія Стиренко.