Роботу фітосанітарної служби в Одесі перевіряє спеціальна робоча група, результати будуть передані в НАБУ, - Володимир Лапа

17.03.2017 13:53

10 березня Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа підписав наказ про створення робочої групи для перевірки ряду скарг та звернень від суб’єктів господарювання та народних депутатів щодо роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та Державної установи «Одеська обласна фітосанітарна лабораторія». Про це Володимир Лапа повідомив в п’ятницю, 17 березня під час Інтернет-конференції в прес-центрі ІА ЛігаБізнесІнформ з онлайн-трансляцією.

«Упродовж останніх трьох тижнів Держпродспоживслужба отримала ряд скарг від господарюючих суб’єктів та депутатських звернень, які стосуються оформлення експортно-імпортних вантажів. Спочатку минулого тижня була проведена нарада за участю представників зернотрейдлерів, де ми детально обговорили вся проблемні питання, які виникають в роботі фітиосанатірної служби в Одесі. За результатами зустрічі була сформована відповідна робоча група, яка працювала в Одесі впродовж тижня та перевіряла діяльність спеціалістів Головного управління та фітосанітарногї лабораторії щодо проведення фітосанітарних процедур та наявності корупційних правопорушень», - повідомив Голова Держпродспоживслужби.

За його словами, до складу робочої групи увійшли спеціалісти Держпродспоживслужби, фахівці установ, які належать до сфери управління Держпродспоживслужби, та інші зацікавлені особи, наприклад зернотрейдери.

«Сьогодні комісія закінчує свою роботу в області, і на підставі отриманих результатів  будуть зроблені відповідні висновки та прийняті рішення. Виглядає так, що є достатньо підстав для того, аби передавати матеріали до НАБУ. За необхідності будуть вжиті відповідні заходи і на рівні Держпродспоживслужби», - зазначив Володимир Лапа.