Проект Твіннінг із надання допомоги в застосуванні СФС заходів прозвітував про роботу за січень-березень

20.04.2017 17:26

Відбулося чергове засідання координаційного комітету проекту Твіннінг «Допомога в застосуванні СФС (санітарних і фітосанітарних) заходів у рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом».

Засідання відбулося під головуванням керівника проекту від країни-бенефеціара - Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи.

Під час зустрічі було презентовано та затверджено квартальний звіт роботи проекту за період з 1 січня по 31 березня 2017 року.

Представники Проекту, зокрема, прозвітували про результати проведення навчання щодо імплементації та забезпечення виконання норм ЄС щодо транспортування тварин, практичного тренінгу для працівників лабораторій, роботи з протоколом валідації та програмою для здійснення валідації, підготовки високочутливого обладнання для досліджень, роботи з узгодження національних вимог щодо моніторингу залишків і забруднювачів у живих тваринах і продуктах тваринного походження з положеннями законодавчих актів ЄС тощо.

Учасники засідання також обмінялися інформацією про стан підготовлених документів та терміни завершення роботи над ними.

Крім того було затверджено план заходів на наступний період – з 1 квітня по 30 червня 2017 року.