На Херсонщині обговорили питання розповсюдження та розміщення зовнішньої реклами в регіоні

22.06.2018 15:16

За ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбулося засідання круглого столу на тему: «Державний контроль за додержанням законодавства про рекламу в частині встановленого законодавством порядку розповсюдження та розміщення реклами».

Предметом обговорення стали питання законодавчого регулювання відносин, що виникають у процесі розповсюдження та споживання зовнішньої реклами на Херсонщині. 

Участь у заході взяли керівники та представники рекламних компаній, які є виробниками та розповсюджувачами зовнішньої реклами, начальник Управління естетики та зовнішньої реклами Херсонської міської ради.

Вітаючи учасників круглого столу із започаткуванням діалогу, уповноважена особа

Як наглосила начальник Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Наталя Клим, із загальної кількості всіх порушень, які були виявлені протягом поточного року на засобах зовнішньої реклами 82% складають порушення правил розповсюдження зовнішньої реклами, тобто, розповсюдження без дозволу.

Також вона поінформувала, що фахівцями управління здійснюється моніторинг наявної зовнішньої реклами на теренах області - тільки за 5 місяців поточного року кількість порушень, що виявлена у сфері реклами, перевищує на 79% показники всього 2017 року.

Сума застосованих за поточний період до порушників штрафних санкцій складає 95 тисяч гривень, що вдвічі перевищує показник всього минулого року.

Зі свого боку, представники рекламного бізнесу Херсонщини позитивно оцінили ініціативу Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з проведення такого спілкування і висловили своє сподівання на подальші зустрічі, що сприятиме роботі у законодавчому полі держави.