На Херсонщині Держпродспоживслужба та бізнес обговорили розвиток підприємництва в регіоні

31.07.2018 11:40

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області обговорили із підприємцями області взаємну співпрацю, розвиток підприємництва в регіоні та дотримання вимог законодавства при здійсненні підприємницької діяльності.

Захід відбувся за участі начальника ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області Сергія Шевченка, начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області Віталія Боярського та голови регіональної ради підприємців Юрія Рожкова. Також участь у діловій розмові взяли представники малого та середнього бізнесу Херсонщини й громадських організацій, які опікуються питаннями захисту прав підприємців.

Сергій Шевченко наголосив, що завдання Служби - бути партнером бізнесу на території Херсонщини і підтримувати його в рамках законодавчого поля, створювати умови розвитку підприємництва в регіоні.

«Це позиція не тільки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, а і всієї Служби – бути ближче до бізнесу, бути помічником та сприяти створенню можливостей для його роботи, нових робочих місць і випускати конкурентну продукцію, надавати якісні послуги», - відзначив начальник ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Начальник Управління безпечності харчових продуктів і ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області Віталій Боярський поінформував учасників про останні новації у вітчизняному харчовому законодавстві, зокрема у сфері гармонізації до норм ЄС.

Круглий стіл пройшов в активному і конструктивному діалозі. Підсумовуючи його роботу, присутні дійшли спільної думки, що такі зустрічі надзвичайно корисні для всіх – як контролюючих державних органів, так і представників бізнесу і висловили бажання зустрічатися частіше.

 Зі свого боку, Сергій Шевченко наголосив, що Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відкрите до таких спілкувань з громадськістю, підприємцями, всіма зацікавленими особами.