На Дніпропетровщині обговорили шляхи вирішення проблемних питань насінництва

06.09.2018 15:32

Відбулася спільна нарада Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та Департаменту агропромислового розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації на тему висвітлення та шляхи вирішення проблемних питань насінництва.

У нараді взяли участь органи місцевого самоврядування, представники Департаменту агропромислового розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації, представники Американської торгівельної палати, науки, акредитованих лабораторій та підприємства, які внесені до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва.

Окрема увага приділялася питанням захисту від підробок у сфері насінництва, законодавчій базі сучасного насінництва, зберіганню насіння зернових культур, методам підготовки до сівби та визначення якості насіння.

Під час наради також розглянуто проблемні питання щодо виробництва насіння і садивного матеріалу та шляхи їх вирішення. Учасники наради підкреслюють важливість застосування захисту від підробок насіння та необхідності перевірки насіння акредитованими лабораторіями.