Держпродспоживслужба організувала семінар-тренінг з питань публічних закупівель для спеціалістів територіальних органів

02.11.2018 16:00

Наприкінці жовтня Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів організувала черговий семінар-тренінг з питань публічних закупівель для спеціалістів територіальних органів, установ та підприємств, що належать до сфери управління Держпродспоживслужби.

Для участі в семінарі була запрошена консультант з питань державних закупівель Тетяна Колісник, яка поділилася з учасниками семінару практичним досвідом у цій сфері.

Під час семінару представники територіальних органів, установ та підприємств, що належать до сфери управління Держпродспоживслужби, мали можливість підвищити рівень своєї кваліфікації з питань закупівель.

Особлива увага була приділена специфіці закупівель лабораторних досліджень, енергоносіїв, комунальних послуг.

Також обговорювалися питання майбутніх змін до Закону України «Про  здійснення публічних закупівель», планування процедур закупівель, відповідальність тендерного комітету, робота з майданчиками електронної системи публічних закупівель PROZORRO тощо.

Семінар не обмежувався лише викладанням тематичного матеріалу - це була жвава дискусія між доповідачем та учасниками. Прояв зацікавленості учасників є свідченням того, що тема семінару актуальна, корисна та на часі.

Відтак, сходження від абстрактного до конкретного спілкування дають свої результати, у вигляді висококваліфікованих кадрів, що є командними гравцями, які об’єктивно орієнтуються у новаціях законодавства в сфері публічних закупівль.

Організовуючи семінари-тренінги Держпродспоживслужба опікується питанням  поглиблення теоретичних і практичних знання своїх спеціалістів.