У Дніпрі відбулася прес-конференція щодо дотримання санітарних норм в освітніх закладах області

05.11.2018 16:36

5 листопада у Дніпрі відбулася прес-конференція начальника відділу санепіднагляду та організації розслідування спалахів Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Нелі Полюхович на тему «Дотримання санітарних норм у освітніх закладах Дніпропетровської області».

Неля Полюхович  повідомила, що у поточному році відкрито 842 дошкільних, 946 загальноосвітніх та понад 120 вищих навчальних І-ІІ ступеня акредитації закладів.

Також вона зазначила, що в рамках реалізації програми «Нова українська школа» здійснюється планова робота з реконструкції понад 30 опірних шкіл (Юр`ївська опорна школа Павлоградського району, Межівська опірна школа №1, школа №1 міста Покров) – осучаснюється зовнішній та внутрішній простір, оновлюється оснащення, ремонтується спортивна інфраструктура тощо.

Також відкриваються школи та навчально-виховні комплекси, де впроваджено інклюзивну освіту.

Цього року у 17 навчальних закладах Дніпра облаштовано медіа- та ресурсні кімнати.

У поточному році спеціалістами Держпродспоживслужби плановими перевірками охоплено: 75 дошкільних навчальних закладів, 29 загальноосвітніх навчальних закладів області.

Вона зазначила, що найбільш проблемними питаннями залишається оновлення матеріально-технічної бази харчоблоків і обідніх залів, забезпечення навчальних закладів меблями, виконання норм харчування по фруктам, молочним та кисломолочним продуктам.

Неля Полюхович повідомила, що в цілому ситуація з температурним режимом в навчальних закладах досить складна. З 5 листопада продовжено канікули у школах Нікопольського району, м. Павлограді, а в Кривому Розі сьогодні продовжується робота по запуску котелень.