Алла Григоренко взяла участь в нараді щодо підведення підсумків оздоровчої кампанії 2018 року

06.12.2018 12:29

5 грудня 2018 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної в приміщенні Укртелекому  відбулася Всеукраїнська селекторна нарада з підведення підсумків оздоровчої кампанії 2018 року.  

У заході взяла участь начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби Алла Григоренко, член центрального міжвідомчого штабу з координування організації і проведення оздоровлення і відпочинку дітей у 2018 році.

У роботі наради також взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, які долучаються до проведення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей, зокрема, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, Державної служби з питань праці, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Федерації професійних спілок.

На засіданні штабу підбиті підсумки проведення оздоровчої кампанії 2018 року та обговорено низку проблемних питань, що виникають при підготовці та у ході проведення оздоровчої кампанії.

Алла Григоренко акцентувала увагу учасників на підготовці планів-завдань на 2019 рік, спрямованих на доведення матеріально-технічної бази закладів оздоровлення та відпочинку до вимог санітарного законодавства та недопущення включення до мережі таких закладів, що не відповідають вимогам законодавства. Крім того, вона відзначила необхідність підготовки кваліфікованих кадрів для обслуговування дітей.

Також начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби наголосила на тісній співпраці Держпродспоживслужби із центральними та місцевими органами виконавчої влади, місцевого самоврядування щодо заходів з підготовки оздоровчого сезону 2019 року.

За підсумками селекторної наради прийнято протокольне рішення.