На Чернігівщині відбувся семінар щодо інновацій у виробництві сільськогосподарської продукції

11.03.2019 11:53

Представники Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області взяли участь у щорічному науково-практичному семінарі, який був присвячений науковим розробкам вчених-мікробіологів в інноваційних технологіях виробництва сільськогосподарської продукції.

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен під час відкриття заходу зазначив, що запровадження інноваційних технологій у виробництві сільськогосподарської продукції робить виробництво більш продуктивним, зменшує собівартість продукції, що відзначається на кінцевій вартості продукції, яку ми споживаємо.

Захід був проведений Інститутом сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва спільно з Національною академією аграрних наук та Чернігівською облдержадміністрацією.

Під час семінару учасники розглянули інноваційні рішення в технологіях вирощування зернобобових культур, зернових і технічних культур та заготівлі кормів.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області ознайомили присутніх із порядком та принципами проведення державного нагляду і контролю у сфері насінництва і розсадництва.

Окрему уваги учасники заходу приділили темі запобігання отруєнню бджіл засобами захисту рослин при проведенні польових робіт. Представники Держпродспоживслужби наголосили, що асортимент пестицидів, застосування, норми, кратність обробок повинні чітко відповідати «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні», доповненням до «Переліку» та інструкціям з безпечного застосування пестицидів.