Держпродспоживслужба та Національний технічний університет Херсонщини підписали Меморандум про співробітництво

27.03.2019 10:01

26 березня 2019 року Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області в особі керівника Сергія Шевченка і Херсонський національний технічний університет в особі ректора Юрія Бардачова підписали Меморандум про співробітництво та об'єднання зусиль з популяризації фахової науково-практичної підготовки та підвищення конкурентоспроможності випускників.

Спільні дії Меморандуму передбачають організацію та проведення конференцій, семінарів тощо у сфері кібернетики та системної інженерії, розроблення освітніх програм навчання студентів та підвищення кваліфікації спеціалістів, популяризацію серед молоді навчання за відповідними спеціальностями.

Відповідно до Меморандуму студенти університету матимуть змогу проходження навчальної та виробничої практики у структурних підрозділах, що входять до складу Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, з можливим подальшим працевлаштуванням випускників.

            Також будуть напрацьовані заходи, які об'єднуватимуть науково-технічні розробки Університету, кадровий та науковий супровід щодо підвищення ефективності виробництва сільськогосподарської сировини та покращення якості продукції тощо.