На Полтавщині фахівці Держпродспоживслужби викрили нелегальні рибопереробні цехи

10.04.2019 11:28

У квітні 2019 року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з представниками СБУ у рамках кримінального провадження провели спільні позапланові заходи в смт. Градизьк Глобинського району Полтавської області.

У ході заходу виявлено трьох не зареєстрованих підприємців, які здійснювали господарську діяльність з переробки та збуту риби без наявних експлуатаційних дозволів. 

Господарська діяльність із переробки риби здійснювалася в антисанітарних умовах, з порушенням технологічних процесів, температурних режимів зберігання та товарного сусідства.

Фахівці Держпродспоживслужби вилучили  майже 97 тонн риби та рибопродуктів: плотва, лящ, густера, короп, сазан, судак, ікра карася тощо.

Під час перевірки фахівцями відібрані зразки сировини та готової продукції для проведення лабораторних досліджень на показники безпеки.

За рішенням головного державного інспектора, головного державного ветеринарного інспектора Полтавської області тимчасово припинено виробництво та обіг харчових продуктів.

             Ситуація перебуває на контролі у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області та правоохоронних органів.