Фахівці Держпродспоживслужби відвідали Брюсель із навчальним візитом

21.05.2019 17:56

На запрошення Європейської  комісії відповідно до Плану залучення зовнішньої допомоги Європейської  комісії  у  рамках  ТАІЕХ, фахівці Держпродспоживслужби 14-17 травня відвідали м. Брюссель  (Бельгія) із навчальним візитом «Ризик для здоров’я населення при використанні косметичної продукції».

В рамках візиту відбулися зустрічі в Міністерстві економіки, підприємництва та енергетики, у Федеральній службі із громадського здоров’я,  безпечності харчового ланцюга та середовища життєдіяльності, в Державній митно-фінансовій службі.

Також, разом із Науковим комітетом ЄС з питань безпеки споживачів та експертами з безпеки готової продукції було обговорено низку питань, зокрема щодо оцінки ризику впливу косметичних виробів та окремих інгредієнтів на здоров'я людини, оцінку ризику для населення при використанні небезпечної косметичної продукції, здійснення державного нагляду (контролю) з метою запобігання потрапляння в обіг небезпечної косметичної продукції,  у тому числі у країни ЄС.

Фахівці Держпродспоживслужби також відвідали митницю міжнародного аеропорту Брюссель (Zaventem) для ознайомлення з процедурами контролю вантажів.

Отриманий європейській досвід сприятиме удосконаленню системи ризик-орієнтованого підходу  під час здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства.