Фахівці ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» обмінялися досвідом із чеськими колегами

22.05.2019 16:39

З 13 по 23 травня 2019 року представники державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» в рамках спільного проекту посольства Чеської республіки в Україні та  департаменту міжнародних відносин та торгівлі Міністерства сільського господарства Чехії здійснюють робочу поїздку.

Її мета полягає у встановленні та розвитку міцних партнерських і торгівельних відносин між виробниками тваринницької продукції двох країн, демонстрації сучасних чеських сільськогосподарських  технологій, обміні досвідом у створенні, веденні та підтримці інформаційних систем у галузі сільського господарства.

Учасники проекту відвідали виставку сільськогосподарських тварин у місті Брно, на якій було проведено зустріч із заступником Міністра сільського господарства Чеської республіки Їржі Шіром та Генеральним Директором Державної ветеринарної адміністрації Чеської республіки доктором Збинєком Семерадом.

Також на базі виставкового комплексу представники української делегації зустрілися з представниками Чесько-Моравської асоціації з розведення симентальської худоби та Чеською асоціацією з розведення голштинської худоби. Учасники проекту ознайомились з генетичними досягненнями та  програмами покращання продуктивності худоби цих порід.

В ході візиту українська делегація ознайомилася з Чеською базою даних реєстрації тварин. Були детально розглянуті механізми реєстрації господарств, особливості ведення електронного обліку тварин та роботи племінної бази даних, питання функціонування дата-центру і програмного продукту з управління господарством.

Також представники української делегації провели робочу зустріч в Державній ветеринарній адміністрації Чеської республіки, де ознайомилися з роботою електронної ветеринарної бази  даних, особливостями її наповнення та використання.