У Кропивницькому державні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби відпрацювали проведення аудиту системи НАССР

24.05.2019 10:04

21-22 травня 2019 року в рамках проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» у Кропивницькому відбувся навчальний пілотний аудит в рамках системи аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок (НАССР).

Навчання проводилися базі  одного із підприємств регіону. У заході взяли участь державні інспектори Держпродспоживслужби з Кіровоградської, Хмельницької та Луганської областей.

Учасники мали змогу підвищити свої знання та на практиці відпрацювати алгоритм проведення державного контролю у формі аудиту системи аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок НАССР.

Захід проходив під керівництвом експерта проекту ЄС Юрія Оглашенного.

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області дізналися, як правильно перевіряти критерії ризику на всіх етапах виробництва та які нюанси при цьому слід враховувати.

Наприкінці навчань учасники разом з Юрієм Оглашенним підсумували результати проведеного аудиту та підготували рекомендації щодо усунення виявлених невідповідностей.