За перші три місяці роботи електронної системи вже видано понад 100 тис. ветдокументів в електронному вигляді

27.05.2019 14:17

З березня 2019 року після впровадження на території України Єдиного державного реєстру ветеринарних документів (ЄДРВД) видано понад 100 тис. ветеринарних документів в електронному вигляді через згадану систему.

Програмний продукт створено Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Він покликаний перевести видачу ветеринарних документів в електронний формат, забезпечити належний контроль за сплатою коштів за наданням адміністративних послуг, усунути можливості підробки (фальсифікації) ветеринарних документів, а також забезпечить оперативною інформацією відповідних державних інспекторів при виконанні своїх повноважень.

За три місяці роботи системи було видано 64,2 тис. ветеринарних довідок, 25 тис. ветеринарних свідоцтв на імпорт та експорт живих тварин і 15,2 тис. ветеринарних свідоцтв на продукцію та сировину тваринного походження.

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа відзначає, що впровадження сучасних ІТ-систем в роботу державних органів є кроком, що дозволяє значно скоротити час на оформлення ветеринарних документів, зробити систему їх видачі прозорою та суттєво знижує зловживання.