Фахівці в сфері насінництва та розсадництва обмінялися практичним досвідом

27.05.2019 15:24

З метою обміну досвідом фахівці управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області провели навчальний семінар для спеціалістів у сфері насінництва та розсадництва з Волинської, Запорізької, Одеської, Черкаської, Херсонської та Хмельницької областей.

Під час заходу учасники разом з начальником управління фітосанітарної безпеки Тетяною Лапицькою та заступником начальника управління фітосанітарної безпеки - начальником відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва Наталією Харіною відвідали ДП ДГ «Елітне» Інституту сільського господарства Степу НААН.

Учасники мали змогу провести попередні контрольні польові оцінювання на насінницьких посівах озимих колосових та обговорити усі тонкощі цієї процедури.

Для ознайомлення з порядком підготовки насіння сільськогосподарських культур спеціалісти побували на одному із потужностей регіону.

Підсумовуючи результати навчального семінару, учасники обговорили зміни в законодавстві у галузі насінництва та розсадництва та обмінялися практичним досвідом проведення заходів контролю.