Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області започаткувало власний телевізійний проект «На часі»

28.05.2019 14:43

На Херсонщині стартував телевізійний проект «На часі» Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Назву телепроекту обрано не випадково – адже кожен випуск буде присвячено  актуальним і злободенним проблемам та подіям сьогодення регіону.

Теми випусків – реалії, якими опікуються фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, чия повсякденна робота зосереджена на забезпеченні виконання функцій і повноважень покладених державою, а саме контролю за безпечністю харчових продуктів, забезпеченню епізоотичного благополуччя в регіоні, захисту прав споживачів та санітарно-епідемічного благополуччя.  

Проект є кроком назустріч представникам бізнесу та споживачам, який  стане ще однією доступною і достовірною комунікацією у налагодженні діалогу задля реалізації державної політики, спрямованої на покращення життя кожного жителя нашої області та країни в цілому.

Телепроект виробляється виключно  силами працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Побачити його випуски можна буде на каналі Youtube та на сторінці Держпродспоживслужби в Херсонській області у соціальній мережі Facebook.

У першому випуску телепроекту мова йтиме про ранню плодоовочеву продукцію та поради фахівців Держпродспоживслужбу, як і де варто її купувати.