У Запоріжжі Держпродспоживслужба, громадськість та бізнес обговорили державний нагляд у сферах безпечності харчових продуктів та санітарного законодавства

29.05.2019 10:52

27 травня 2019 року  на засіданні Запорізької обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва  фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області,  громадськість та представники бізнесу обговорили питання державного нагляду у сферах безпечності харчових продуктів та санітарного законодавства.

Фахівці управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області ознайомили учасників з порядком здійснення державного нагляду (контролю) за роботою суб’єктів господарювання, які реалізують свою діяльність в сферах обігу харчових продуктів та ветеринарної медицини. Учасники детально розглянули порядок та критерії визначення періодичності здійснення планових заходів, обговорили принципи та вимоги  здійснення державного контролю, реєстрації потужностей, отримання експлуатаційних дозволів тощо.

Учасники також ознайомилися із принципами здійснення позапланових перевірок за зверненнями громадян про порушення норм чинного законодавства в сфері безпеки харчових продуктів.

Під час обговорення фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області детально розповіли учасникам зустрічі про вимоги до розмірів нормативних санітарно-захисних зон підприємств, виробництв відповідно до норм діючого законодавства та проінформували присутніх щодо основних вимог до їх планування і забудови, санітарного упорядкування.