На Хмельниччині обговорили підготовку до оздоровчої кампанії у 2019 році

30.05.2019 10:19

28 травня 2019 року на Хмельниччині представники Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області взяли участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, під час якого обговорили питання оздоровлення дітей у 2019 році.

Участь у засіданні взяли представники облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад та об’єднаних територіальних громад.

   Від Головного управління Держпродспоживслужби в заході взяв участь начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ігор Баланюк.

Він розповів про недоліки минулорічної оздоровчої кампанії та хід підготовки до оздоровчої кампанії 2019 року. У своїй доповіді він надав перелік чинних нормативно-правових документів, які регламентують роботу цих закладів.

Також увагу присутніх було акцентовано на дотриманні вимог згаданих нормативно-правових документів, в тому числі - належному матеріально-технічному забезпеченні, умовах перебування, організації якісного та безпечного харчування дітей та багатьох інших питань.

 Ігор Баланюк  наголосив, що за дотриманням вимог за цими пунктами  несуть відповідальність керівники, власники цих об’єктів або керівники установ та організацій, на балансі яких утримуються заклади оздоровлення та відпочинку.

За його словами, значна відповідальність за проведенням оздоровчої кампанії покладається і на керівників органів державної влади, місцевого самоврядування, що передбачено Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні».