Оновлені оперативні дані щодо отруєнь небезпечним алкоголем станом на 09:00 10 жовтня

10.10.2016 09:00

Станом 09 годину 10.10.2016 за оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області 07.10.2016 у Вільнянському районі Запорізької області зареєстровано 8 випадків отруєнь людей сурогатним алкоголем з новими побічними наслідками. У всіх постраждалих зафіксовано порушення згортання крові – коагулопатія. Постраждалі звернулися за допомогою до Вільнянської центральної районної лікарні у стані середнього ступеня важкості та отримали належне лікування.

За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області від 10.10.2016 загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю по Харківській області становила – 87, з них померло 40 мешканців області. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 28 померлих.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби в Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (сумарна кількість випадків отруєнь по цим областям становить - 19, з них завершились летально -13). Згідно повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за результатами судмедекспертизи у 5 померлих виявлено в крові метанол. За інформацією Головного управління Держапрдспоживслужби в Житомирській області за результатами проведеної судово - медичної експертизи 1 померлому встановлено посмертний діагноз: отруєння метиловим спиртом.

Станом на 09 годину 10 жовтня 2016 року всього в країні зареєстровано 114 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них завершились летально – 53.