Про стан оздоровлення дітей в Одеській області в сезон 2019 року

07.06.2019 09:30

Для забезпечення стабільної санітарної та епідемічної ситуації на адміністративних територіях області в оздоровчий період 2019 року за ініціативою Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області у травні проведено чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації з питань забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у літній період 2019 року та стану водопостачання населення Одеської області.

 Рішеннями Комісії (протокол № 2 від 10 травня 2019 року) головам райдержадміністрацій доручено, головам об'єднаних територіальних громад та міським  головам міст обласного значення  рекомендовано  забезпечити  контроль за ходом підготовки до оздоровчого сезону рекреаційних територій, об'єктів водопостачання, оздоровчих та лікувально-профілактичних закладів, ринків, об'єктів ресторанного господарства, створенням в закладах освіти та оздоровлення і відпочинку безпечних умов перебування дітей, зокрема забезпечення питною водою гарантованої якості, створення умов для дотримання санітарно-гігієнічного і протиепідемічного режимів та  встановлено контроль за їх виконанням.

Облдержадміністрацією за участю Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області 6 травня 2019 проведено селекторну нараду з головами райдержадміністрацій, об'єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення з питань забезпечення належної підготовки позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку оздоровчої компанії у 2019 році, забезпечення безпеки перебування дітей на оздоровленні та відпочинку.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області 23 травня 2019 року прийнято участь у селекторній нараді Міністерства соціальної політики України з питань стану готовності закладів до оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

На  виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05.04.2019р. № 494/А-2019 спеціалісти управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області приймають участь в роботі міжвідомчої комісії з контролю за діяльністю позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які розташовані на території Одеської області.

Станом на 5 червня із 36 дитячих позаміських закладів оздоровлення, які планують роботу, розпочали роботу 14 закладів (7 закладів у  Білгород-Дністровському районі, 2 заклади у м. Одесі, Кілійському та Татарбунарському районах, один заклад у Роздільнянському районі). 

За результатами державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку відповідно Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» присвоєно вищу категорію 4 закладам, першу категорію - 10 закладам, другу категорію - 13 закладам, третю категорію - 4 закладам, решта 5 закладів - не атестовані.