На Буковині напрацьовували шляхи виконання Програми дій Уряду в частині захисту прав споживачів

17.10.2019 17:55

Сьогодні, 17 жовтня 2019 року, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області провели засідання з метою ефективного виконання на регіональному рівні Програми дій Уряду в частині захисту прав споживачів та забезпечення їх безпечними товарами та послугами.

У заході взяли участь начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк та представники районних управлінь  Головного управління Служби в області.

Як наголосив Олександр Александрюк, реалізація Програми дій Уряду - у пріоритеті роботи фахівців Держпродспоживслужби та її територіальних підрозділів. Саме тому проводиться робота з ознайомлення спеціалістів Служби з її основними пунктами та напрацювання найбільш ефективних шляхів їх реалізації.

Було наголошено, що відповідно Програми дій Уряду та завдань Держпродспоживслужби, основна увага фахівців приділятиметься питанням зведення до мінімуму ризиків та покращення здоров’я споживачів внаслідок вживання безпечної продукції, покращення якості життя українців, підвищення рівня довіри споживачів до держави, а також сприянню розвитку бізнесу.

Учасники зустрічі домовилися для ефективної реалізації вказаної програми посилити заходи державного нагляду та контролю за виробництвом та реалізацією товарів і послуг на всій території області.