Оголошено конкурс на посаду директора ДНДІ з лабораторної діагностики та ветсанекспертизи

04.11.2019 16:12

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів оголошує про проведення конкурсу на посаду директора Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м.Київ).

Відповідний наказ від 01 листопада 2019 року № 1052 розміщено на офіційному сайті Держпродспоживслужби.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають науковий ступінь доктора наук або доктора філософії, стаж роботи на посадах наукових працівників та (або) науково-педагогічних працівників не менш як 10 років та досвід роботи на керівних посадах у галузі ветеринарної медицини не менш як п'ять років.

Строк подання документів – два місяці з дня опублікування оголошення.

Вибори керівника державної наукової установи відбудуться 15 січня 2020 року у приміщенні Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ, вул. Донецька, 30).

Наказ Держпродспоживслужби «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи» від 01 листопада 2019 року №1052