Держпродспоживслужба продовжує працювати у штатному режимі

08.11.2019 13:08

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів продовжує працювати у штатному режимі. На цьому наголосила т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко під час зустрічі з представниками бізнесу – членами Європейської Бізнес Асоціації.

«Служба продовжує працювати і виконувати свої функції та повноваження. Робочі рішення приймаються, документи підписуються, жодних зволікань не виникає», - наголосила Ольга Шевченко, відповідаючи на питання учасників зустрічі.

Під час спілкування т. в. о. Голови ознайомила присутніх із поточним станом справ, відповіла на питання та дала ряд роз’яснень щодо тематики, яка  цікавила представників бізнес-спільноти. Зокрема, піднімалися питання перегляду форм міжнародних ветеринарних та фітосанітарних сертифікатів, видачі висновків держсанекспертизи, експортних процедур та роботи над удосконаленням нормативно-правової бази.

За результатами заходу сторони домовилися започаткувати серію тематичних зустрічей за участю фахівців Держпродспоживслужби та представників бізнесу щодо обговорення на напрацювання шляхів вирішення ряду актуальних проблемних питань.