На Херсонщині Держпродспоживслужба бізнес, та громадськість обговорили вимоги законодавства щодо захисту прав споживачів

25.11.2019 18:21

За ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, відбулося засідання круглого столу на тему: «Вимоги законодавства України в сфері захисту прав споживачів (покупців) сільськогосподарської техніки».

У заході взяли участь фахівці Головного управління Держпродспоживслужби області, спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА, представники бізнес асоціацій, громадських організацій та сільськогосподарських підприємств.

У рамках заходу учасники  обговорили питання, що стосувалися особливостей реєстрації машин, які реєструються вперше, оформлення і видачу декларацій про відповідність, сертифікатів затвердження типу та сертифікатів відповідності затвердженому типу та можливі ризики і захист прав споживачів (покупців) сільськогосподарських машин.

У ході обговорення представники бізнесу та громадськості мали можливість озвучити наявні проблеми, які виникають та спільно з представниками влади напрацювати можливі шляхи для їх вирішення.

Загалом дана зустріч проходила в конструктивній та дружній атмосфері. Учасники заходу висловили сподівання на подальше проведення таких зустрічей.

Усі бажаючі також могли взяти участь у обговореннях у  форматі online, а ті хто не встиг, мають можливість зараз переглянути засідання круглого столу за посиланням: https://youtu.be/VylQv76LAA0