У Закарпатській області працює цілодобовий штаб за участю фахівці Держпродспоживслужби

25.03.2020 16:37

На виконання рішення тимчасової протиепідемічної комісії при Закарпатській обласній державній адміністрації від 18 березня 2020 року в області працює цілодобовий штаб,  до складу якого увійшли фахівці Головного управління Держпродспоживслужби області. Він був створений з метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Серед найбільш актуальних питань, розглянутих за останній період, – опрацювання заяв про обов’язкову 14-ти денну самоізоляцію осіб,  які повертаються з-за кордону додому.

Дані про цих громадян із паперових документів переносяться у електронну форму. Потім інформація передається до медичних установ за місцем проживання для медичного спостереження та органів Національної поліції для здійснення контролю за дотриманням правил самоізоляції вказаних осіб.

Як наголосив начальник ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області Іван Гуледза, робота штабу сприяє скоординованій роботі усіх обласних служб задля ефективної взаємодії щодо запобігання поширенню COVID-19 у регіоні.