На Луганщині триває роз’яснювальна робота з сільгоспвиробниками щодо дотримання законодавства у сферах насінництва та розсадництва

21.05.2020 14:44

Станом на 21 травня 2020 року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області провели роз’яснювальну роботу з 308 агровиробниками з питань дотримання законодавства України у сферах насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, біологічної і генетичної безпеки під час використання, зберігання, реалізації продукції рослинництва та насіння сільськогосподарських культур.

На сьогоднішній день державними інспекторами у сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби області проведено 7 позапланових заходів державного нагляду (контролю). Перевірялися дотримання порядку та умов ведення насінництва, здійснення внутрішньогосподарського контролю за обігом насіння сільськогосподарських культур, вимоги щодо використання сорту для власних потреб.

За підсумками перевірок складено відповідні акти, здійснено фото та відеофіксацію, надано письмові рекомендації.

Держпродспоживслужба Луганщини продовжує роботу, яка спрямована на попередження та запобігання правопорушень у сферах насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, біологічної і генетичної безпеки в агропромисловому комплексі.