У регіонах, що потерпають від повені, Держпродспоживслужба посилила санітарно-епідеміологічний нагляд

26.06.2020 15:49

Держпродспоживслужба посилила державний санітарно-епідеміологічний нагляд за об'єктами підвищеного епідемічного ризику в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях, що потерпають від наслідків повеней.

Так, Держпродспоживслужбою 25.06.2020 здійснено 144 перевірки об'єктів, у тому числі водопроводів централізованого господарсько-питного водопостачання та децентралізованого водопостачання (колодязі), заклади громадського харчування та інші.

Також Держпродспоживслужбою запропоновано та розроблено 19 санітарно-протиепідемічних заходів. Через засоби масової інформації проведено 104 санітарно-просвітницькі заходи та роз'яснювальна робота серед населення з питань профілактики інфекційних хвороб, харчових отруєнь, необхідності дотримання правил особистої гігієни в надзвичайних умовах перебування.

Головні управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській та Чернівецькій областях розробили графіки відбору проб води. Також фахівці Служби направили рекомендаційні листи керівникам підприємств водопровідно-каналізаційних господарств з пропозиціями щодо забезпечення необхідним запасом реагентів для знезаражування питної води, проведення планово-профілактичних ремонтних робіт та дезінфекції споруд, мереж; посилення відомчого лабораторного контролю якості питної води, що подається споживачам.

Здійснення заходів триває.